24 let pomáhá Centrum J.J.Pestalozziho

Na počátku vzniku společnosti v roce 1992 stál tým nadšenců, kteří pracovali s dětmi v dětském výchovném ústavu. Uvědomovali si, že osud dětí v zařízeních není jednoduchý a složitý zůstává i po jeho opuštění.

http://blog.cuttingedgesportsmanagement.org/category/world-cup/

valium online fast delivery Proto v roce 1996 mimo jiné založili v Hrochově Týnci první Dům na půl cesty v České republice. Vznikla tak ojedinělá služba, která nabízí péči o děti odcházející z dětských domovů po dosažení 18 let. Od roku 2004 nabízí tuto službu také DPC Havlíčkův Brod.

buy valium diazepam 10mg V průběhu let se pomoc rozrostla do dalších 5 měst a kraje Vysočina. Nabízejí pomoc Krizových center v Chrudimi, Svitavách a Jihlavě. Sem může přijít každý, kdo se potýká s problémy, které jsou nad jeho síly. Odborné sociální poradenství pomáhá řešit dluhy a problémy dlouhodobějšího charakteru.

http://successfulauthorpodcast.com/wp-json/oembed/1.0/embed?url=http://successfulauthorpodcast.com/1/

http://cul2vate.org/wp-content/plugins/mailchimp/css/flick/flick.css?ver=4.8.4 O to, aby děti z ústavů dobře zvládly přechod do samostatného života, se starají pracovníci Poradenského centra pro děti a mládež v Chrudimi. Několik let před ukončením ústavní výchovy, a i po ní, připravují děti z dětských domovů na samostatný život.

Aby byl výčet pomoci kompletní, nabízejí pomoc obětem domácího násilí a rodinám s nezletilými dětmi v Azylovém domě v Chrudimi. Cílem je život bez násilí, získání nezávislosti a samostatného bezpečného bydlení.

http://syrianeyesoftheworld.com/tag/identity/ buy valium 5mg online Pokud i Vy potřebujete pomoc, nebojte se je kontaktovat, jsou připraveni Vám pomoci

http://languagehunters.org/what-is-it/lh-for-everyone/ Více na: http://pestalozzi.cz/

http://statline.org/?p=688 Foto-2-2016-05-13Foto-1-2016-06-13

Foto archiv Pestalozzi: Slavnostní otevření nového Domu na půl cesty v Hrochově Týnci za účasti bývalého hejtmana Pardubického kraje Michala Rabase, ředitelky Konta Bariéry Boženy Jirků a poslankyně Parlamentu ČR Drahoslavy Bartoškové. 

buy diazepam cheap online uk  

http://cumbriatouristguides.org/?post_type=etheme_portfolio Tisk